طرح بازخرید محصولات شرکت مدیران خودرو

ثبت نام

تحویل سریع

تعویض راحت و امن

تسهیلات مالی ویژه

قیمت گذاری عادلانه

وارد پنل کاربری خود در سیستم ایرانیان خودرو شوید

اینجا را کلیک نمایید .

خودروی کارکرده خود را جهت فروش بارگذاری نمایید

در منوی خودروی من، مشخصات خودروی کارکرده خود را وارد نماید .

به محل نمایندگی مراجعه نموده و مراحل فروش خودروی کارکرده را تکمیل نمایید

نزدیک ترین نمایندگی فروش شرکت مدیران خودرو به محل خود را در سیستم انتخاب نمایید و خودرو را جهت کارشناسی و فروش به آنجا منتقل نمایید .

نوع خودروی جایگزین مورد نظر و شرایط پرداخت آن را مشخص نمایید .

خودروی دلخواهتان را با توجه به شرایط مورد نظر خود انتخاب نمایید، نمایندگان ما فرآیند جایگزینی را برای شما پیگیری می کنند .

مدارک خود را تکمیل نمایید و خودروی خود را تحویل بگیرید .

در پایان پس از تکمیل مدارک مورد نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن خودرو خود را تحویل بگیرید .

مزایای طرح جایگزینی خودروی کارکرده با نو

  • 1. امکان خرید خودروی کارکرده توسط کلیه نمایندگیهای شرکت مدیران خودرو(فروش آسان خودروی کارکرده)
  • 2.تعیین قیمت منصفانه خودروی کارکرده توسط کارشناس رسمی دادگستری(فروش خودروی کارکرده به قیمت منصفانه)
  • 3. ما فروش فروش و جایگزینی خودرو را برای شما آسان نموده ایم
  • 4. تحویل فوری خودروی نو

سوالات متداول

در حال حاضر تنها خودروهای کارکرده ای که طبق قوانین گارانتی شرکت خودرو ساز در دوره گارانتی هستند به عنوان خودروی دارای گارانتی شناخته می شوند اما در آینده ای نزدیک شرکت در نظر دارد پس از بهسازی خودروهای کارکرده فاقد گارانتی برای آنها گارانتی مازاد توسط شرکت خودرو ساز صادر نماید . مدت زمان این گارانتی ها متعاقبا اعلام خواهد شد .

در فاز اولیه طرح جایگزنی خودروهای کارکرده شرکت مدیران خودرو تنها 10 نماینده منتخب حضور خواهند داشت که جهت مشاهده لیست آنها می توانید اینجا را کلیک نمایید . در مرحله توسعه طرح کل کشور تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

برای جایگزینی خودروی کارکرده با خودروی نو کافیست شما دارنده یکی از محصولات شرکت مدیران خودرو که سال ساخت آن 1390به بعد باشد، باشید و با مراجعه به سیستم فروش خودروی کارکرده ( از اینجا ) درخواست خود را در سیستم ثبت نمایید و نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت/کار خود را انتخاب نمایید . خودروی شما توسط نمایندگی کارشناسی و از شما خریداری و خودروی نو مورد نظر شما بر اساس شرایط فروش روز شرکت خودرو ساز و به صورت تحویل فوری برای شما ثبت نام خواهد شد .
یکی از مزایای ایجاد شده برای مشتریان طرح جایگزینی خودروی کارکرده تحویل فوری تر خودروی نو به ایشان نسبت به سایر روش های فروش نقدی شرکت می باشد . اما حداکثر زمان تحویل خودروی جدید کمتر از 30 روز کاری می باشد.
بله کافی است خودروی کارکرده خود را جهت جایگزینی در سیستم فروش خودروی کارکرده ثبت نام و طرح جایگزینی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . ما در کوتاه ترین زمان خودروی شما را با خودروی نو جایگزین خواهیم نمود .
بله جهت مشاهده شرایط فروش اقساطی خودروی های صفر کافی است اینجا را ( یا به آدرس .... مراجعه نمایید ) کلیک نمایید .

سوال خود را مطرح کنید؟